MOPED, Crescent "raket", modell VoV 1163, 1960-tal.

Motor nummer 69402. Mätarställning ca 1618 mil. Lackerad i vit samt rött.

Ej funktionstestad/funktion garanteras ej. Ej genomgången. Bruksskick. Anlupen, slitage. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
6 000 SEK