SKÅL, Nils Landberg, slipgraal, Orrefors, 1963.

Klockformad på svart fotklack, dekor av ringmönster i blått och ofärgat glas. Signerad "Orrefors Expo Nu 44-63 Nils Landberg. Höjd 10 cm.

Smärre ytslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK