BESTICKSERVIS, 49 delar, silver, "Haga", J L Hultman AB, Stockholm, 1950-tal, vikt ca 1873 g.

Tolv bordsskedar, tolv bordsgafflar, tolv bordsknivar med blad i rostfritt stål, sex smörknivar med blad i rostfritt stål, sex små serveringsgafflar, osthyvel med blad i rostfritt stål. Längd 12- 22,5 cm.

Bruksslitage. Repor.

Lähtöhinta
6 000 SEK