SOCKERSKRIN, silver, Krakow, Polen, efter 1920. Vikt 255 g.

Dekor av raka knäckar, invändigt förgylld, på fyra kulfötter. Höjd ca 10 cm.

Bruksslitage. Mindre buckla. Smärre anlöpningar.

Lähtöhinta
2 500 SEK