Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

SOFFA, Bröderna Andersson, 1900-talets andra hälft.

Tresitssoffa. Lösa plymåer i rygg och sits. Klädd i "Lotus Lin", formgivet av GP & J Baker. Längd 220, bredd 85, höjd 78 cm.

Slitage. Fläckar och blekning. Enstaka hål på plymå.

Lähtöhinta
8 000 SEK