Hans Olsen

(Tanska, 1919-1992)
Hans Olsen
(Tanska, 1919-1992)

SOFFBORD, Hans Olsen för Hansen & Olsen I/S, Braband, Danmark, 1960-tal.

Ur "Soffgrupp no. 99". Fanérad i teak, två genomgående lådor. Längd 160, bredd 54, höjd 52 cm.

Mindre bruksslitage och stötmärken.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet