LÅDFACK, omkring 1900-talets mitt.

Bemålat trä. Längd 145, bredd 34, höjd 171 cm.

Slitage, ställvis hårdare. Smuts. Ställvis träsprickor.

Lähtöhinta
6 000 SEK