Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

KLÄDSKÅP, jugend, 1900-talets början.

Vitmålat trä. Dörr med infälld oval spegel och bakomliggande hyllplan. En låda. Längd 85, bredd 51, höjd 193 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Mindre märken och färgbortfall. Skåpets insida med viss odör. Senare målning. Senare nyckel. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK