SPELBORD, 1800-tal.

SPELBORD, 1800-tal.

Fanerat. Utdragbart ben med låda. Fällbar skiva. Längd 41 (utfällt 82), bredd 86, höjd 78 (utfällt 76) cm.

Slitage, skador, sprickor och lagningar. Fläckar. Renoverat och kompletterat.

Lähtöhinta
2 000 SEK