BRICKBORD, Queen Anne-stil.

BRICKBORD, Queen Anne-stil.

Bemålad bricka på fyra svängda ben. L 71, B 52, H 61.

Krackeleringar i bricka, fläckar och mindre slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Tilaa uutiskirjeemme