Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

BRICKBORD, Queen Anne-stil.

BRICKBORD, Queen Anne-stil.

Bemålad bricka på fyra svängda ben. L 71, B 52, H 61.

Krackeleringar i bricka, fläckar och mindre slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Tilaa uutiskirjeemme