FASADSKYLT, "HAKONS", 1900-talets första hälft.

Bemålad plåt med neonljus. Höjd ca 46, längd ca 71 cm.

Ej funktionstestad. Enligt uppgift fungerande. Bruksslitage, repor och märken. Rostangrepp.

Lähtöhinta
1 500 SEK