FÅTÖLJ, "Stora Adam" ur Paradiset, Kerstin Hörlin-Holmquist, NKs Triva-serie, 1900-talets andra hälft.

Ben i bok. Textilklädd sits med knapphäftad rygg. Brickmärkt.

Bruksslitage. Fläckar. Torkad stoppning.

Lähtöhinta
4 000 SEK