Dimitri Omersa & Co

(Yhdistynyt kuningaskunta, Syntymävuosi 1927)
Dimitri Omersa & Co

PALL / TJUR, Omersa & Co för Svenskt Tenn, 1900-tal.

Brunt läder. Längd 60 cm, bredd 28 cm. höjd 43 cm.

Slitage, skador, saknar ögon, skador på horn. Lagning på svans. Torkad stoppning.

Lähtöhinta
4 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet