PARTI MÄRKLIN, 1960-/70-tal.

PARTI MÄRKLIN, 1960-/70-tal.

Godståg, tunnel, räls, transformator mm. I originalkartong. Kartongens längd ca 48 och bredd ca 28 cm.

Smärre slitage. Kartongen med slitage och tryckmärken. Ej funktionstestat.

Lähtöhinta
1 800 SEK