BOKHYLLA, 1900-talets mitt.

BOKHYLLA, 1900-talets mitt.

Fanerad med bl.a. rotfanér, flyttbart hyllplan, upptill två lådor, ena sidan med dörr, längd 148, bredd 28, höjd 82 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, smärre repor och nagg. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK