MATBORD, "Asserbro". Design Börje Mogensen för Karl Andersson & Söner, 1900-talets andra hälft.

Furu. Etikettmärkt Karl Andersson & Söner, Design Börje Mogensen. Längd 195 cm, bredd ca 95 cm, höjd 70 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK