TOALETTDOSOR, ett par, silver, K Andersson, Stockholm, 1937, vikt ca 435 g.

Cylinderformade, förgyllning inuti. Höjd ca 5 cm, diameter ca 7,5 cm.

Smärre slitage och repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK