Muut
706890

BRÄNNVINSFLASKOR, 5 st. Glas. 1800-tal.

Olika dekor, med proppar, höjd ca 18-22 cm.

Bruksslitage, invändig beläggning.

Lähtöhinta
2 500 SEK