PARTI INTERAKTIVA SKYLTAR ÖVER RÖRLIGA BILDELAR, 6 st, papp och metall, 1900-talets första hälft.

Modell av 4-cylindrisk motor, växellåda, karburator, koppling och växellåda, bensindriven motor samt högspänningsmagneter. ca 21x23-29x24 cm.

Slitage, fläckar, lösa delar, delar saknas ev. Ej genomgångna eller funktionstestade.

Lähtöhinta
3 000 SEK