VIKSKÄRM, 1900-talets första hälft.

Stomme av mahogny. Bredd 70 x 2. Höjd 180 cm.

Slitage, repor och märken. Ursprunligen med tre delar. Spikmärken.

Lähtöhinta
1 500 SEK