SIDEBOARD, Swedish Grace, 1930-tal.

Bonad björk . Tre dörrar med bakomliggande hyllinredning. Längd 150 cm, bredd 49 cm, höjd 83 cm. Nyckel finns.

Slitage, blekt, fanérresningar och skador. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK