Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

Hermès

(Ranska, Founded in 1837)
Hermès
(Ranska, Founded in 1837)

VÄSKA, "Kelly 35", Hermès, 2005.

Brunt skinn med ljusa stickningar. Spänne med guldfärgad metall. Två avtagbara axelremmar, varav en troligen av annat läder. Stämpelmärkt "HERMÈS-PARIS MADE IN FRANCE". Spänne märkt: "HERMÈS-PARIS " samt artisanstämplar och årsstämpel, "I" i kvadrat. Lås och nyckelhållare med nycklar medföljer. Fodrad med matchande brunt skinn, invändigt tre fack varav ett med dragkedja. Ca 35 x 14 x 25 cm. Dustbag medföljer.

Bruksslitage. Repor. Enstaka märken.

Lähtöhinta
45 000 SEK