PARTI FAJANS, 3 delar, omkring sekelskiftet 1900, senare målade av Lola Ström, 1945.

Terrin med lock längd 31cm, såsskål längd 21cm, sockerskål med lock längd 16cm.

Slitage. Krackelerade. Monogram.

Lähtöhinta
1 500 SEK