VÄSKA, "Sac Bosphore", Louis Vuitton.

Monogram canvas med ljusa skinndetaljer. Beslag, dragkedjor samt spännen i guldfärgad mässing. Ett ytterfack. Invändigt två mindre fickor. Justerbar rem i brun canvas. Fodrad i brun canvas. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in Spain". Numrerad. Ca 34 x 24 x 9 cm.

Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK