KLÄDSKÅP, omkring år 1900.

KLÄDSKÅP, omkring år 1900.

Målat. Ett dörrpar med bakomliggande hyllplan samt klädstång. En låda under dörrpar. Bredd 116. Djup 53. Höjd 220 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor och märken. Senare målning och klädstång.

Lähtöhinta
5 000 SEK