SKRIVBORD MED HURTS, 1900-tal. Industridesign.

Förkromade stålrör, turkoslaminerade skivor, hurts med lådor. Längd 137, bredd 70, höjd 78 cm. Nyckel finns.

Laminat remsa mellan lådor saknas, fläckar och smärre skador. Något tröga lådor.

Lähtöhinta
4 000 SEK