SKRIVBORD MED HURTS, 1900-tal. Industridesign.

Förkromade stålrör, turkoslaminerade skivor, hurts med lådor. Längd 137, bredd 70, höjd 78 cm. Nyckel finns.

Laminat remsa mellan lådor saknas, fläckar och smärre skador. Något tröga lådor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK