DOSOR MED LOCK, ett par & FODRAL, silver. Bl a Nederländerna, 1700-1800-tal. Vikt ca 82 gram.

Rikligt dekorerade med präglade mönster. Askarnas höjd ca 4,5 cm.

Slitage. Bucklor.

Lähtöhinta
1 800 SEK