Mulberry

(Yhdistynyt kuningaskunta)
Mulberry
(Yhdistynyt kuningaskunta)

VÄSKA / WEEKENDBAG, Mulberry

Brunt läder med ljusa stickningar och mässingsdetaljer. Ytterfack. Invändigt ett fack. Märkt "MULBERRY". Ca 45 x 23 x 33 cm. Dustbag medföljer.

Bruksslitage. Fläckar. Repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK