STOLAR, ett par, senbarockstil, 1800-talets andra hälft.

Svärtade. Linnetyg på sits.

Bruksslitage. Renoverade. Senare målning samt senare tyg. Tyget har ställvis släppt vid kant.

Lähtöhinta
2 500 SEK