Louis Poulsen

(Tanska)
Louis Poulsen
(Tanska)

YTTERBELYSNING, ett par, "Toldbod 290", Louis Poulsen. 1900-tal.

Metall. Höjd 31, längd 45 cm. Etikettmärkta.

Slitage, smuts, repor. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
4 000 SEK