ELDSTÄLL, 4 delar, Gunnar Ander, Ystad Metall, 1900-talets andra hälft.

Smide. Dekor av grönt glas. Märkt. Höjd 61 cm.

Bruksslitage. Fot med något anlupen metall.

Lähtöhinta
2 000 SEK