KAFFESERVIS, 19 delar, flintgods, "Röd Kant", Karin Björquist, Gustavsberg, formgiven 1968.

Nio koppar med fat, tio assietter.

Bruksslitage. Sex delar med nagg. Mindre glasyrbortfall.

Lähtöhinta
1 500 SEK