Gucci

(Italia, Founded in 1921)
Gucci
(Italia, Founded in 1921)

DOKUMENTVÄSKA, Gucci.

Monogramcanvas med detaljer i brunt läder och logomärkt gulmetall. Fodrad i beige konstläder. Märkt "GUCCI Accessory Collection MADE IN ITALY" på numrerad etikett. Invändigt och utvändigt med dragkedjeförsett fack. Längd 41cm, bredd ca 2cm, höjd ca 28cm.

Bruksslitage. Fläckigt foder med nötmärken.

Lähtöhinta
1 800 SEK