SERVERINGSVAGN, mässing, 1900-talets andra hälft.

Två hyllplan med glas, metall och mässingsstomme, på hjul. Höjd ca 67 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Lähtöhinta
1 500 SEK