FÅTÖLJER, 3 st, Göte Möbler, Nässjö, 1900-talets andra hälft.

Stomme av betsad bok. Lösa plymåer i rygg och sits, klädda armlän. Klädda med skinn. Märkta med etikett.

Slitage. Repor och märken. Klädsel med slitage , någon fläck och bristningar. En knapp saknas.

Lähtöhinta
2 500 SEK