SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft.

Fanerat i teak. Rektangulär skiva. Fem lådor varav en större och fyra mindre. Bredd 150 cm, djup 70 cm, höjd 74 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken och repor. Slagskada. Något blekt. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK