MÅNBORD, tudelat, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

Svarvade ben. Längd ca 117, djup ca 57, höjd ca 72,5 cm.

Slitage med repor och stötskador. Senare målad.

Lähtöhinta
2 500 SEK