SIDEBOARD, ett par, 1950/60-tal.

Mahognyfanerat med greppen i jakaranda. Bakomliggande inredning av hyllor. Längd 163 samt 111, bredd 45, höjd 70 cm. Intyg från Jordbruksverket medföljer.

Slitage. Fläckar och repor.

Lähtöhinta
5 000 SEK