SOFFBORD, Fredrik Schriever-Abeln, 1900-talets andra hälft.

Bockformat underrede i mörkbetsat lövträ. Rektangulär skiva i röktonat glas. Längd 135 cm, bredd 86 cm, höjd 53 cm.

Smärre slitage. Repor. Skruvmärken under fötterna. Nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK