HYLLA, 1900-talets första hälft.

Mässingsstänger med justerbara konsoler, höjd 115 cm. Tre glashyllor, längd 60, bredd 15 cm.

Ytslitage. Glashyllor med avslag.

Lähtöhinta
1 500 SEK