DOCKSSKÅPSMÖBLEMANG, 12 delar, låghaltigt silver, 1800/1900-tal, total vikt ca 60 gram.

Bord, soffa, fem stolar, två karmstolar samt 3 fotpallar. Soffans längd 7 cm.

Slitage. En stol saknar ben. Bord med lagning.

Lähtöhinta
2 000 SEK