KANAPÈ, 1800-talets slut.

KANAPÈ, 1800-talets slut.

Svängd form, klädd i randigt polykrom tyg. Två medföljande fjäderstoppade kuddar. Längd 200, bredd 75, höjd 90 cm.

Slitage. Klädseln med ställvis påtagliga fläckar och blekning. Ena kuddfodralet med trasig söm.

Lähtöhinta
2 500 SEK