Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

KANAPÈ, 1800-talets slut.

KANAPÈ, 1800-talets slut.

Svängd form, klädd i randigt polykrom tyg. Två medföljande fjäderstoppade kuddar. Längd 200, bredd 75, höjd 90 cm.

Slitage. Klädseln med ställvis påtagliga fläckar och blekning. Ena kuddfodralet med trasig söm.

Lähtöhinta
2 500 SEK