SATSBORD, 3 delar, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt.

Mahogny. Mässingsskodda fötter. Brickmärkta R46830 C30 1 51. Längd 41-60, bredd 30-38, höjd 51-56 cm.

Ställvis blekt. Smärre slitage och repor. Stötmärken.

Lähtöhinta
1 800 SEK