FÅTÖLJ, "Profil", Folke Ohlsson, Dux, 1950-/60-tal.

Underrede i bok. Textilklädd sits med lös sittdyna samt nackkudde.

Bruksslitage. Ben med stötmärken. Fläckar. Torkad stoppning. Nackkudde med skadat läderfäste samt saknar ett fäste.

Lähtöhinta
3 000 SEK