FÄLLBORD, 1700-talets andra hälft.

Kvadratisk alrotsfanérad fällbar skiva (89x87 cm), svarvat ben på tredelad fot. Höjd 120 cm.

Kompletterade delar och förstärkt med skruvar, ett ben med lagning. Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK