SIDEBOARD, Ajfa, Tibro, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med teak. Fem lådor. Tre dörrar med bakomliggande hyllplan. Bredd 215. Djup 45. Höjd 81 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor och märken. Något fläckad skiva.

Lähtöhinta
4 000 SEK