MATSALSGRUPP, 7 delar, engelsk stil. 1900-talets andra hälft.

Mahogny. Bord med tre iläggsskivor. Rundade hörn. Längd 200 cm. Bredd 110 cm. Höjd 73 cm. Tre iläggskivor 55x110x2 cm.
Två karmstolar samt fyra stolar.

Bruksslitage. Mindre märken och repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK